נייד: 052-641-5760 | משרד: 077-4030700 | mazzawi.b@gmail.com

שאלות ותשובות

אתם שואלים אני עונה…

כמובן שזה אפשרי, בעידן הטכנולוגי שלנו היום, נוכל לתת לך שירות ברמה הגבוהה ביותר גם ללא הגעה פיזית למשרדינו.

אני בעלת עסק הנמצא באזור המרכז, האם תוכל לתת לי שירות למרות המרחק הגיאוגרפי?

כמובן שניתן לעביר את התיק למרות שאנחנו לא בתחילתה של שנת המס. עליך להודיע לרואה החשבון הקיים על הרצון למעבר לרואה חשבון אחר ומשם אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

אני בעל עסק ומיוצג היום על ידי רואה חשבון, האם אפשרי להעביר את התיק אליך למרות שאנחנו כבר באמצע שנת המס?

חלק מהשירות שמשרדינו נותן הוא ליווי עסקי הכולל הטמעת תוכנת הנהלת חשבונות חדשה, הדרכת מחלק הנהלת החשבונות ובקרה שוטפת על מחלקת הכספים בעסק. נשמח לתת לך שירות בכל הנוגע למחלקת הכספים שלכם.

אני בעל עסק ויש לך מנהלת חשבונות ותיקה שדואגת לכל הנהלת החשבונות של העסק. אני מעוניין לשדרג את מערך הנהלת החשבונות, האם תוכל ללוות את מנהלת החשבונות בהטמעת תוכנה חדשה וקביעת נהלים חדשים ומדויקים יותר?

כבודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים, אשמח לבצע בדיקת שכר מקיפה למערך השכר בחברה שלך שבה אבדוק בין היתר את ההפרשות לפנסיה ואת חוקי העבודה השונים.

אני מעסיקה עובדים, רואה החשבון שלי מפיק את תלושי המשכורת וסוכן הביטוח שלי דואג להעברת כספי ההפרשות לפנסיה מחשבון החברה לחברות הביטוח. אני מרגישה שאין סנכרון בין רואה החשבון לסוכן הביטוח. האם תוכל לבדוק את מערך השכר של החברה?

חלק מהתמחות המשרד שלנו הינו תחום הייבוא והייצוא. נשמח לתת לך את השירות המבוקש והמאוד קריטי לעסק שלך. כמו כן נסייע לך בכל נושא תזרים המזומנים, הערכת מלאי, שיטות תשלום לחו”ל וכל נושא אחר הקשור להליך היבוא.

בבעלותי חברה ליבוא מזון, אחוז הרווח בענף שלנו נמוך יחסית ונושא תמחור המוצרים קריטי מאוד לעסק שלי. רואה החשבון שלי נותן לי שירות בסיסי בכל הקשור לתשלומי מיסים. האם תוכל לתת לי שירות נוסף בנושא העמסת עלויות היבוא למוצרים ותמחור המוצרים ללקוחות?

עדיין יש שאלות?

אל תהססו לפנות אלי בכל עת

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:

בין אם אתם בעלי עסק קיים או מעוניינים לפתוח עסק חדש, נשמח להיפגש לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות בכדי להעניק לכם את כל הידע, הנתונים, הכלים וההמלצות שיסייעו לכם בצמיחת העסק!

השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם תוך 48 שעות:

Share This